Start

Poraszka’97 – WRO System 3:1 (2:0)

Długo nie mogłem dojść do siebie, więc piszę dopiero teraz. Wielkie, ogromne dzięki Panowie poraszkowcy za ten niedzielny mecz! Zostawiliście mnóstwo zdrowia na boisku, a niektórzy byli bliscy omdlenia. To był najbardziej niespodziewany prezent urodzinowy jaki dostałem. Dość powiedzieć, że było to nasze pierwsze zwycięstwo od 420 dni!!! 3 kwietnia 2016 roku wygraliśmy 5:1 z… WRO System. Co ciekawe w obu tych spotkaniach zagrało tylko czterech zawodników: Deczkowscy brothers, Płociu oraz Paweł.

Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, od początku ostrożnie w obronie, nastawiając się na szybkie kontry. I właśnie po jednej z takich akcji gola z podania Bladego zdobył Adam. Rywale chyba nie zdążyli ochłonąć, kiedy prowadziliśmy już 2:0. Tym razem gol padł z rzutu karnego wywalczonego przez Adama. Skutecznym egzekutorem okazał się Adi.

Druga połowa to bardziej zmasowane ataki graczy WRO System, rozbijane bezbłędnie przez naszą obroną. Na 10 minut przed końcem mecz został rozstrzygnięty – ponownie podającym był Blady, a swojego drugiego gola strzelił Adrian. Końcówka meczu to już zdecydowanie bardziej otwarta gra, dużo okazji z obu stron. Skuteczniejsi byli rywale, którzy w końcówce meczu ustalili wynik na 3:1 dla nas.

To było bardzo miłe doświadczenie, poczuć znowu smak zwycięstwa. Aby nie był to jednorazowy „wypadek przy pracy” już od dziś musimy budować kadrę na nowy sezon.