Typer Mistrzostwa Świata - wyniki końcowe

15 lipca. Mistrzostwa Świata dobiegły końca, a wraz z nimi nasz typer. Już wczoraj poznaliśmy zwycięzcę, a dzisiaj resztę miejsc na podium. Adaś utrzymał drugie miejsce, a w ostatnim meczu z podium spadł Sławek, który jako jedyny z czołówki zaryzykował i obstawił zwycięstwo Chorwatów. Trzecie miejsce przypadło Szymonowi.

Ogromne gratulacje dla zwycięzców, podziękowania dla wszystkich uczestników i na koniec pytanie: robić podobnego typera na fazę grupową Ligi Mistrzów?

 

Typer Mistrzostwa Świata - wyniki 14.07

14 lipca. Mistrzów Świata jeszcze nie znamy, ale znamy już Mistrza naszego typera! Został nim jak najbardziej zasłużenie Klawy, który od początku naszej gry był w czołówce.  Przed meczem finałowym ma 6 punktów przewagi na Adasiem, ale jako że w finale obaj obstawiają Francję nie ma już możliwości zmiany zwycięzcy. Gratulacje!!!

Nie oznacza to jednak, że jutro nie czekają nas żadne emocje – wręcz przeciwnie. O drugie miejsce powalczą Adaś i Sławek Le. Sprawa wygląda następująco: remis lub zwycięstwo Francji – wicemistrzem zostaje Adaś. Jeżeli Chorwacja wygra 1:0 to Sławek zdobywa 6 punktów i przyadnie mu drugie miejsce. Jeżeli jednak Chorwacja wygra dla Sławka za 3 punkty lub 3:2, to drugą pozycję utrzyma Adaś.

Trzecie miejsce w tabeli mogą zająć Sławek Le lub Szymon. Tu sprawa jest prostsza – jeżeli będzie remis lub wygra Chorwacja to Szymon na pewno nie wyprzedzi Sławka. Francja wygrywa i trzeci stopień podium dla Szymona

Typer Mistrzostwa Świata - wyniki 11.07

11 lipca. Trzy osoby przewidziały dokładne rozstrzygnięcie wczorajszego spotkania Chorwacja – Anglia (1:1). Mutki dzięki temu przesunął się z 12 na 9 miejsce, Iza utrzymała 8 pozycję i oboje zachowali jeszcze szanse na miejsce na podium. Iza traci 6 punktów, a Mutki 8, więc jeszcze dwa ostatnie mecze będą dla nich pełne emocji.

Zdecydowanie najważniejsze centralne trafienie zapisał na swoim koncie Adaś. Dzięki 6 punktom przeskoczył z 5 miejsca na pozycję wicelidera i, co bardzo ważne, odrobił do Klawego 5 „oczek”. Nikt z pozostałych graczy nie przewidział w tym meczu remisu.

Kto jeszcze walczy? Oczywiście Klawy, który jest liderem. Na jego dogonienie w miarę realne szanse ma Adaś (8 punktów straty), poza tym teoretycznie powalczyć może jeszcze xyz, Sławek Le (po 11 punktów) oraz Szymon (12 oczek). Dużo bardziej pasjonująca walka dotyczy pozostałych miejsc premiowanych nagrodą finansową – nawet 12 Bach jest jeszcze w zasięgu dwóch centralnych trafień do trzeciego miejsca, a ósma Iza traci tylko 6 punktów. Zastanówcie się więc dobrze nad ostatnimi typamiPuszcza oczko

MŚ 2018 - kupon nr 7

Typujemy dokładny wynik po 90 minutach - bez ewentualnej dogrywki i rzutów karnych

Belgia - Anglia
Francja - Chorwacja
 

Typer Mistrzostwa Świata - wyniki 10.07

10 lipca. Klawy już chyba może powoli mrozić szampana. Po wczorajszym półfinale jego przewaga nad wiceliderem wynosi aż 11 punktów. Oczywiście do wzięcia jest jeszcze 18 „oczek”, ale prawdziwy kataklizm musiałby się zdarzyć, żeby ktoś go zdystansował. Wczoraj wzbogacił się o 4 punkty, przewidując zwycięstwo Francji.

Dokładanie tak samo (2:1) typowało jeszcze troje typerów, co przy wyniku 1:0 dało im po cztery punkty. I co ciekawe – wszyscy są w czołówce. Sławek Le był 5, a teraz jest już 3, Szymon z 6 miejsca wskoczył na 4, a Lis utrzymała 7 pozycję, ale bardzo mocno zbliżyła się do podium. W tym momencie wicelider nad 7 graczem ma zaledwie 3 punkty przewagi! Tu emocje będą na pewno do ostatniego gwizdka sędziego w niedzielnym finale.

A dla lepszego przeglądu w dzisiejszym meczu poniżej w tabeli typy czołowych graczy

Klawy

Chorwacja – Anglia 1:2

xyz

Chorwacja – Anglia 1:2

Sławek Le.

Chorwacja – Anglia 0:1

Szymon

Chorwacja – Anglia 1:2

Adaś

Chorwacja – Anglia 1:1

Ewolucja

Chorwacja – Anglia 3:2

Lis

Chorwacja – Anglia 2:1

Jak wiele jeszcze może się zdarzyć, niech pokaże taki przykład - jeżeli Chorwacja wygra 2:1 to Lis z 7 pozycji wskoczy na pozycję wicelidera, a Ewolucja z 6 na trzecie miejsce!

Duży ścisk panuje też w kolejnej grupie, gdzie 8 w tabeli Iza ma tylko dwa „oczka” przewagi nad 12 Mutkim. No ale tu emocje są jakby mniejsze…

Dodatkowe informacje